דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

רוצה להיכנס להריון בלי לשנות את הרגלי החיים

קישור: את מנסה להיכנס להריון וזה לא הולך...מרגישה שלחץ שלך מתעצם מחודש לחודש...את מרגישה חסרת אונים ולא יוד   מספר צפיות: 752   כותב: returntofertility

תאריך פרסום: 25/01/2017 14:28:53

בקליניקה שלי אני נתקלת לא פעם באמירות כגון 'רציתי לעשות משהו כדי לעזור לעצמי להיקלט להריון אבל אני לא רוצה לשנות את ההרגלי החיים שלי'.

אז איך באמת את יכולה לעזור לעצמך להרות ללא שינוי בהרגלי החיים? והאם זה בכלל אפשרי?

והתשובה היא תלוי. תלוי אילו הרגלי חיים יש לך.

בשחרור רגשי שאני מעבירה בעקבות אתגר הפוריות אני מתמקדת על שינוי בהרגלי חשיבה שיוצרים אותם הרגלי חיים.

בהחלט, אני לא מתחילה בשינוי ההרגלים, זאת לא המטרה. אך מכיוון שאני מעבירה לנשים תהליכי ניקוי ושחרור עמוקים – אז הרבה פעמים, ההרגלים משתנים מעצמם, כי הצורך שלך בדברים מסוימים משתנה.

לדוגמה, היתה אצלי בקליניקה אישה שהיה לה צורך באהבה ותשומת לב. היה לה הרגל שהיא קראה לו 'להציק לבעל דווקא מתי שלא נוח לו'.

היא ידעה שהיא רוצה לשנות את ההרגל הזה אבל לו ידעה איך לעזות זאת. מה שקרה, זה שאחרי כמה שיחות לניקוי ושחרור, היא התחילה לאהוב את עצמה כמו שהיא, התחילה לפנק את עצמה ובכך ההרגל 'להציק לבעל' נעלם כלא היה.

וזה הביא גם לשינוי חיובי במערכת יחסים שלה, בעלה באמת התחיל להניק לה תשומת לב כי הוא כבר לא הרגיש מאוים.

לפעמים יש הרגלים שהם דווקא פוגעים ביכולת שלך להרגיש את עוצמת הבעיה. לדוגמה, פנתה אלי מישהי ואמרה שהיא לא מצליחה להיכנס להריון.

במהלך שיחת אבחון הבנתי ממנה שהיא מעשנת והיא אמרה שהיא מבינה שהיא תצטרך לוותר על ההרגל הזה כשתשיג הריון. היא כמובן לא רצתה להמשיל בטיפול וזה היה די ברור מהתחלה.

מצד אחד, היא רצתה הריון אבל לא היתה יכולה להרגיש את החוסר המעיק. כי על דבר שהיה מתחיל להעיק עליה היא היתה שולפת סיגריה ומכהה את חוש הכאב. ולכן היא גם לא רצתה את הטיפול כי היא לא היתה בטוחה שזה באמת מפריע לה שהיא לא מצליחה להרות. מצד שני, הטיפול הראשוני שאישה הזאת היתה צריכה לעשות זה להשתחרר מאותם דברים מעיקים שגורמים לה לשלוף את הסיגריה.

ורק אחר כך לבדוק את עניין ההיריון. רוב הסיכויים שהיא היתה נקלטת להריון מיד. שימי לב שאין כאן דרישה להפסיק לעשן, אלא זה הרגל שישתנה מעצמו ברגע שאישה הזאת תיקח את עצמה לידיים ותעבור שחרור לדברים מעיקים.

לסיכום, כאשר עושים שחרור רגשי עמוק אז אין צורך לשנות הרגלי חיים, וגם אם הם ישתנו את תיראי את זה ותקבלי כמובן מאליו.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
הודיה בכור, בעלת עסק "חזרה לפוריות בדרך הטבעית". אני מנחה נשים שהן מאותגרות פוריות. ויחד בתהליך ליווי עד ההיריון (או הלידה) אישה עוברת שינוי בחיים בעזרת שחרור דברים שנמצאים בתת-מודע ומשפיעים על המציאות. אני לא מבטיחה הריון, אבל אני כן מבטיחה שאישה תרגיש משוחררת, אהובה, שלווה, רגועה, בטוחה בכל הדרך עד ההיריון והלידה. אני מאפשרת לקבל ממני שיחת אבחון טלפונית במתנה - כדי לדעת האם ואיך אני יכולה לעזור לך. הפרטים באתר שלי.

http://www.returntofertility.com/sqpnv/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: