דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

משרדים ניידים - טיפים לעיצוב משרד נייד

קישור: galran.ozgroup   מספר צפיות: 846   כותב: sanitatziaco

תאריך פרסום: 09/10/2016 11:32:33

הדבר נכון גם לגבי משרדים ניידים העשויים ממכולה.

משרדים ניידים נמצאים בשימוש במגוון פרויקטים ארוכים וקצרי טווח ומספקים אלטרנטיבות למשרד רגיל.

השקעה בעיצוב חלל העבודה יכולה לא רק לשדרג את חוויית העבודה עבור הצוות אלא לסייע בעלייה במכירות ובביקור הלקוחות בעסק.

לא מעט מחקרים הוכיחו כי חלל עבודה המתוכנן והמעוצב בצורה נכונה יכול לתרום להספקים ושביעות רצון גבוהים יותר ממקום העבודה בקרב העובדים.

רעיונות לעיצוב משרד נייד

ארגון וסדר - סדר במשרד חשוב להתנהלות תקינה ומאורגנת של העובדים. חלל מסודר מאפשר להתמקד בפרויקטים ובמשימות בלי הסחות דעת שונות. משרד מבולגן מעמיס על התהליכים המחשבתיים ופוגע ביצירתיות של העובדים. כדי להימנע מחלל עבודה לא מסודר ניתן להתקין בו יחידות אחסון, מדפים וארונות המותאמים למכולות. יחידות אחסון אלו מספקות פתרון איכותי ויעיל לכל פרק הזמן שדרוש להמשך הפרויקט.

מקסום אור טבעי - אור טבעי מהווה משאב חשוב בכל משרד. מחסור באור טבעי יכול לגרום לדכדוך ולירידה בתפוקה. מומלץ לנצל את מקסימום התאורה הטבעית הזמינה במשרד, ולהציב את השולחנות בסמוך לחלונות. מחקרים רבים הראו עלייה במצב הרוח, ביצירתיות וברצון להגיע לעבודה בעובדים שזכו לחלל עבודה מואר יותר. לתאורה המלאכותית אין את אותה רמת ההשפעה החיובית שיש לאור הטבעי. במשרדי מכולה ניתן לשלוט במספר ובגודל החלונות ולתכנן את חלל העבודה בהתאם.

ריהוט מתאים ונוח - חשוב להשקיע בריהוט שישמש את העובדים במשך שעות ארוכות במשך היום. יכולת לעבוד בנוחות תבטיח תפוקת עבודה יעילה יותר ומוטיבציה גבוהה יותר להישאר במשרד שעות ארוכות. עובד שלא מרגיש בנוח ינסה להימלט מהמשרד כמה שיותר מהר. סביבת עבודה נוחה אפוא, היא קריטית לקבלת תוצאות מיטביות. קיימים סוגי ריהוט שונים המותאמים למשרדים קטנים ולמשרדים העשויים ממכולות. רהיטים אלה מאפשרים להפוך את החלל לנגיש, מרווח ונעים יותר.

מקומות מנוחה - חשוב להעניק לעובדים מקום שבו יוכלו לקחת הפסקה בזמן שעות העבודה במשרד. מקום זה מספק לא רק יכולת להיטען באנרגיה מחודשת אלא גם להעניק במה להחלפת רעיונות ואינטראקציה יצירתית בין העובדים. בעת תכנון המרחב ניתן לבדוק עם האדריכל מה הן האפשרויות המועדפות. במשרדים קטנים, ניתן להוסיף מרפסת חיצונית שתשמש כמקום מפגש בין העובדים.

הוספת צבע - בין אם הפרויקט שלכם הוא לטווח ארוך או לזמן קצר, הרי שחשוב להוסיף מעט צבע למשרד. צבעים מסוימים יכולים לעודד יצירתיות ומיקוד בקרב עובדים, בזמן שצבעים אחרים מסייעים ליצירת אווירה רגועה ועניינית. ניתן לבחור בהרכב הצבעים המתאים ביותר לסוג ואופי העסק ולהפיק את המקסימום מתכונותיהם המיוחדים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

משרדים ניידים עיצוב משרד נייד

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: