דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

שילוב בריקים בבית – האם כדאי לעשות את זה לבד?

קישור: אנדריי בריקים   מספר צפיות: 2603   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 27/01/2016 12:34:15

ברמה הרציונלית והמקצועית פשוט אין לכם את הידע המקצועי הנדרש כדי לשלב בביתכם פריט עיצוב כל כך גדול וכל כך מרכזי מבלי לבסס את המהלך על ידע מקצועי טהור.

מגוון הלבנים הקיים הוא מגוון עצום ואין סופי הכולל בתוכו לבנים בצבעים שונים, לבנים במרקמים שונים, מידות שונות, יחסים שונים של אורך ורוחב, דוגמאות עיצוב שונות המשולבות בלבנים, חומרי גלם שונים מהם עשויות הלבנים וכדומה.

קיר לבנים יכול להיות פנטזיית עיצוב ויכול להיות גם קטסטרופה של ממש אם לומר את זה בצורה החדה והברורה ביותר, לכם אין פשוט את הידע המקצועי הנדרש כדי לבצע מהלך עיצוב כל כך דרמטי בבית, ומדובר במהלך עיצוב של ממש.

אתם יכולים לדעת את זה הן על סמך ניסיון אישי והן על סמך מקרים שונים בהם נחשפתם לעיצובים באמצעות בריקים.

כך למשל, ייתכן שבעבר ביקרתם בבית של משפחה או חברים ובבית היה קיר לבנים פנימי, אבל הוא נראה לכם לחלוטין לא קשור, ואף יצר השפעה שלילית מאוד על כל האווירה בבית. לחילופין, ייתכן שביקרתם בבית בו דווקא קיר הלבנים הפנימי נראה כמו פנטזיה מעולם אחר, ואולי זה בדיוק היה הרגע שבו החלטתם שגם אתם רוצים קיר כזה בבית.

עיצוב הוא מקצוע ולא תחביב או כשרון קיר בריקים הוא פריט עיצוב בעל שטח פנים גדול, ובעל השפעה משמעותית על העיצוב הכולל בבית ועל האווירה בבית.

בהתאם לכך, עיצוב מוצלח יכול לייצר אפקט יוצא דופן, ועיצוב כושל יכול לייצר קטסטרופת עיצוב ואווירה בבית שלכם ממש. כמו שלא תבצעו שבירה של קיר תומך בעצמכם, כך אתם לא אמורים לבנות קיר לבנים בעצמכם. עיצוב הוא הרבה יותר מקצוע מאשר תחביב, כשרון, אינטואיציה או מצב רוח, וכאשר מדובר בפרויקט כל כך חשוב, כל כך משמעותי וכל כך יקר, אתם לא רוצים לעשות אותו בעצמכם ללא הידע המקצועי הנדרש.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

בריקים לסלון, אנדריי בריקים, חיפוי קיר בבריקים, בריקים מעוצבים

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

27/01/2016   איציק   בדיקה של הוספת תגובה

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 קישורים נוספים באתר: