דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

כיצד יש לבחור שואב אבק תעשייתי

קישור: manltd.co.il/   מספר צפיות: 921   כותב: manltd11

תאריך פרסום: 28/06/2016 19:28:37

שמירה על בריאות העובדים והעלאת התפוקה של כל עובד הן מטרות על לכל מנהל עסק. הסיבה לכך הינה שעובד אשר מחסיר ימים בשל מחלה, עולה כסף רב לחברה בלי יכולת להחזיר את ההשקעה.

לכן, על החברה מוטלת החובה לדאוג כמה שביכולתה לבריאות העובד, על מנת שישמור על עצמו ועל בריאותו. החוק הראשון לשמירה על בריאות במקום העבודה נוגע לניקיון. עובדים רבים המועסקים במפעלי תעשייה, חשופים בכל יום למגוון אדיר של חלקיקים ואבק הנוצרים במרחב העבודה שלהם. חלקיקים אלו עשויים לחדור לנתיבי אוויר ולריאות, ולגרום לתחלואה נשימתית ארוכת שנים ממנה הגוף עשוי שלא להתאושש. שמירה על הניקיון במרחב העבודה מצמצם את הגורם הקטלני הזה לתחלואה, ובכך חוסך את הצורך להתמודד עם היעדרויות ומשפר את הפרודוקטיביות של כל פועל. שואב אבק תעשייתי הינו מכשיר אשר יכול לשמש לעשות זאת בקלות ובמהירות, ללא צורך להשקיע בצוות ניקיון מנופח.

כיצד עלינו לבחור שואב אבק תעשייתי, ומהם הדגשים המרכזיים לרכישה כאמור, הבחירה בשואב אבק תעשייתי נועדה בין השאר לסייע לשמור על הניקיון במרחב העבודה במהירות ובקלות רבה מבעבר. שמירה על ניקיון במרחב העבודה אינה עניין של מה בכך, ולכן עלינו להשקיע מחשבה בבחירת שואב אבק תעשייתי אשר יתאים לצרכינו בצורה מושלמת. הדגשים העיקריים בבחירה זאת כוללים בין השאר:

• עוצמת שאיבה: שואב אבק תעשייתי נבדל מרעהו בעוצמת השאיבה אשר הוא מסוגל לספק. עוצמת שאיבה גדולה תאפשר לו להרחיק לכלוך כבד כמו נסורת, אך תיצור צורך ביותר חשמל. לכן, התאימו את עוצמת השאיבה לצורך הספציפי שלכם.

• מחיר: מחיר השואב תלוי בפירמה, בניידות שלו כן או לא, וכמובן בקיבולת המיכל.

חשוב לרכוש שואב אבק תעשייתי מחברה מובילה זכרו כי שואב אבק תעשייתי הינו השקעה משתלמת כמעט לכל עסק. רכשו שואב אבק רק מחברה מובילה, אשר תוכל לסייע לכם להתאים את השואב המושלם לצרכים המשתנים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

http://www.manltd.co.il/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: