דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

האם אפשר לגור במכולה ולהרגיש בבית?

קישור: מכולות למגורים   מספר צפיות: 969   כותב: shirutaiahsanacoil

תאריך פרסום: 22/03/2016 09:42:26

הצורך לקחת משכנתאות גבוהות מרתיע הרבה אנשים צעירים שמעדיפים לוותר על חלום הבית משלהם. ברחבי העולם, אנשים המתמודדים עם קשיים דומים החליטו שהגיע הזמן לחשוב ולבנות אחרת. בתים העשויים ממכולות מאפשרים בנייה של חללים מפוארים ואיכותיים בשבריר מעלות של בית רגיל. בנוסף, בתים אלה ניידים וניתנים להעברה ממקום למקום בקלות יחסית. בישראל המגמה זו הולכת ותופסת תאוצה ככל שיותר ויותר אנשים מגלים את האפשרות לחיות אחרת - בצורה נוחה ומכובדת בבית נייד.

למי זה מתאים?

אפשרות חדשנית זו נועדה עבור כל אדם המעוניין במגורים איכותיים ומפוארים המותאמים לצרכיו במסגרת תקציב נמוך. אנשים שרוצים להימנע מלקיחת משכנתא והלוואות לטווח ארוך או זוגות צעירים המחפשים עצמאות כלכלית. לרוב נמצא התעניינות גבוהה בפרויקט בקרב סטודנטים, זוגות צעירים בתחילת דרכם, ואפילו משפחות עם ילדים. בחו"ל ניתן למצוא שכונות מגורים מתקדמות ומודרניות העשויות לחלוטין ממכולות על מנת לספק לתושבים אפשרות למחייה ברת השגה.

בית ממכולה – מה זה?

מדובר בחללי מגורים מודרניים ומרווחים העשויים ממכולות איכותיות הזמינות בגדלים שונים. כל מכולה עוברת ניקוי ושיפוץ יסודיים על מנת לאפשר מגורים נוחים ונעימים. לרוב נעשה תכנון של החלל הפנימי על מנת להתאים אותו בצורה מרבית לצרכי הדיירים. בכל מבנה ניתן להוסיף חלוקה פנימית למספר חדרים רצוי, חדרי שירותים, מקלחת, מיזוג אוויר ומערכת תאורה איכותית. מכולות למגורים מאפשרות חיבור קל ופשוט לתשתיות כדי שלדיירים יהיה חשמל ומים זורמים. בנוסף לבנייה הבסיסית ניתן להוסיף מרפסת שמש, ריצוף, מערכת נעילה חכמה ומערכת אבטחה לבית. תחושת המגורים בבית כזה אינה שונה בכלל מזו של בית רגיל. לעתים אנשים מבחוץ לא ידעו כלל כי הם נמצאים בתוך בית העשוי ממכולה ולא מבנה בטון רגיל.

ננייד ונוח

ניתן למצוא מבחר גדול מאוד של מבנים ניידים להשכרה או מכירה אשר מאפשרים לקחת את הבית למקום חדש יחד עם המשפחה. למעשה הניידות היא אחד היתרונות הבולטים במגורים בבית העשוי ממכולה – ניתן להעביר אותו במהירות ובקלות לכל אזור בארץ, לכל תנאי שטח ובכל מזג האוויר. המכולות עשויות מחומר עמיד במיוחד המונע נזק למבנה.

בית העשוי ממכולה טומן בתוכו פוטנציאל אדיר שרק מתחיל לצבור תאוצה בארץ. התמורה המתקבלת מבית כזה עולה בהרבה על ההשקעה. חללי מגורים אלה מעניקים אפשרות למגורים לחלקים נרחבים יותר מהאוכלוסייה.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: