דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

כיצד למצוא אפשרויות אחסנה מתאימות במרכז?

קישור: מחסנים להשכרה בתל אביב   מספר צפיות: 902   כותב: shirutaiahsanacoil

תאריך פרסום: 09/03/2016 17:13:54

בין אם אתם עוברים דירה, נוסעים לתקופה ממושכת בחו"ל, משפצים את הבית או פותחים עסק חדש, מקום אחסון מהווה גורם חשוב המסייע להצלחת התהליך. באזור המרכז שאלת האחסון חשובה במיוחד, מפני שהמקום צריך להיות נגיש וזמין, על מנת להימנע מחוסר נוחות או נסיעות ארוכות ומיותרות לחלקים המרוחקים של הארץ. ישנן מספר אפשרויות אחסון המתאימות לאנשים ולצרכים שונים.

בראש ובראשונה נצפה ממקום האחסון לסדר וניקיון, על מנת להבטיח כי התכולה שהפקדנו נשמרת בצורה הטובה ביותר ובאופן המקצועי ביותר. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר בתכולה שבירה, יקרת ערך, ציוד מיוחד או סחורה המתקלקלת בקלות. בנוסף, נצפה גם מצוות המנהל את שטחי האחסון לגלות מקצועיות וידע בתחום, על מנת להבטיח שהתכולה שלנו זוכה לטיפול המתאים ביותר לסוג ולאופי שלה.

נגישות לצירי תנועה ולערים מרכזיות גם היא חשובה מאוד. גישה פשוטה ומסודרת תבטיח כי התכולה תגיע מהר יותר וללא נזק למקום האחסון. גם בעת אחסון ציוד פרטי יש חשיבות לגישה קלה ומהירה לתכולה שלנו ויכולת לבדוק או להוציא פריטים מסויימים לפי הצורך בזמן האחסון. קירבה לצירי תנועה ראשיים גם מורידה משמעותית את עלויות ההעברה וההובלה.

כאמור, ישנן מספר אפשרויות אחסון שונות. בתוך העיר ניתן למצוא חברות המשכירות חדרים לאחסון. שיטה זו מתאימה בעיקר לאנשים בעלי ציוד מועט ולתקופות זמן קצרות יותר. השכרה של מחסנים ענקיים מתאימה לחברות ותאגידים גדולים שיש באפשרותם את היכולת הכספית לתחזק מבנה מסוג זה. אפשרות נוספת היא אחסון במכולות. המכולות ממוקמות בדרך כלל בשטחי אחסון ייעודיים ומתאימות לאנשים פרטיים, עסקים קטנים בינוניים ויבואנים.

ישנן חברות המציעות שירותי אחסנה במרכז שמשלבות שירותים נוספים בחבילת האחסון, כגון הובלה ושינוע של תכולה או סחורה, שימוש במנוף ועזרא בסידור ואריזה של הציוד. מומלץ לפנות קשר עם החברה לפחות כחודש מראש, על מנת לתאם את השירותים הנלווים שאולי נדרשים לכם.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: