דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

זוגיות לא מוצלחת

קישור: עורך דין גירושין – רויטל לוין   מספר צפיות: 951   כותב: levin-law

תאריך פרסום: 25/02/2016 10:49:17

למרות שרבים מאתנו עושים לא מעט פעולות על מנת לזהות את בן או בת הזוג שיתאימו לנו ויחיו איתנו באושר רב למשך שנים רבות, הרי שכאמור לא חייב הדבר להצליח, ובכך נוצרת מצוקה לא פשוטה אצל אנשים מסוימים.

אנו יכולים להגיד בביטחון מלא כי זוגיות לא מוצלחת היא משהו שיכול למרבה הצער לקרות לכל אחד. זה יכול לקרות הן למי שהתחתן עם אהבתו הראשונה לאחר שהיו חברים לא מעט שנים, זה יכול לקרות לזוג מבוגר שהחליט להתמסד, וזה יכול לקרות גם לאלו שנראים כזוג הכי מתאים בעולם אחד לשני אך בפועל הם רק סובלים כשהם ביחד ולעיתים הדבר הלא נמנע הוא גירושין.

לעתים אפשר לתקן דברים תוך כדי תנועה כשמדובר על זוגיות מקרטעת שאף אחד לא נהנה ממנה, הרי שבאופן טבעי נראה כיצד בני הזוג ינסו לעשות מספר ניסיונות כדי לתקן את המצב. החיים המשותפים ביחד מולידים אינספור הזדמנויות ללמוד תוך כדי תנועה ולנסות לשנות את רוע הגזירה של זוגיות לא מוצלחת בדרך להרגשה נעימה ביחד ובדרך לחיים משותפים שבהם אפשר ליהנות מחברתם של שותפים לחיים.

בין אם מדובר על ניסיון של טיפול במקרים של זוגיות לא מוצלחת ע"י אנשי מקצוע ובין אם מדובר על שיחות רבות בין שני בני הזוג על מנת למצוא פתרון למחלוקות קשות ועל מנת להבין כיצד אפשר לעשות טוב אחד לשנייה, הרי חשוב להבין כי לא תמיד ניסיונות אלה מצליחים, והדבר יכול להוביל למהלכים לא נעימים ואף כואבים שיש לעשות בלי לחכות יותר מדי.

יש מקרים שמחייבים פרידה כמובן שכל אחד שואף לזוגיות כמה שיותר מוצלחת, ואנשים מן הישוב לא רוצים למצוא את עצמם בעיצומו של תהליך גירושין או פרידה. אך רצונות לחוד ומציאות לחוד, ואם מדובר על זוגיות לא מוצלחת שבכל פעם מחדש מגיעה לשיאים שליליים מאוד, ואף אחד לא מצליח למצוא פתרון למצב זה, הרי שמדובר על מקרה שמחייב פרידה שיכולה לעשות טוב לשני הצדדים.

גם אם מגיעים למצב שבו מבינים כי רק פרידה היא הדבר הנכון שיש לעשות, הרי שחשוב לעשות אותה בדרך מאוד מכובדת. כך, גם אם הזוגיות עצמה הייתה מאוד לא מוצלחת, הדבר מדגיש עוד יותר בפני בני הזוג כיצד יש לסיים את העניינים ביניהם בצורה מוצלחת על מנת שיהיה סיכוי לצאת בראש נקי אל הצלחה גדולה שאולי מחכה לכל אחד מהם.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
משרד עו"ד רויטל לוין, נוסד על ידי עו"ד רויטל לוין, חברה ב"לשכת עורכי הדין בישראל" ,ובעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B. ובוגרת תואר שני במשפטים L.L.M משרדנו הינו משרד המתמחה בתחום דיני המשפחה, גירושין, משמורת משותפת, הסכמי גירושין, יחסי ממון, גישור, מזונות, ירושה. http://levin-law.co.il/

levin-law.co.il/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: