דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

היכן ניתן להשיג אוהלים לקיפול מהיר?

קישור: סוככי אביב   מספר צפיות: 983   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 25/01/2016 09:44:50

אוהל קיפול מהיר הוא גם אוהל לפרישה מהירה, וכיום מרבית הדגמים מתוכננים ומעוצבים בדיוק למטרה זאת. בעבר היו מרבית הדגמים מבוססים על שני מרכיבים מרכזיים: קונסטרוקציית פלדה או אלומיניום, ומרכיב הבד שמהווה בסופו של דבר את האוהל עצמו.

דגמים לפרישה וקיפול מהירים בשלב ראשון היה צורך להקים את הקונסטרוקציה בשלמותה, ולאחר מכן היה הצורך "להלביש" את האוהל על גבי הקונסטרוקציה. על אף שגם דגמים אלה איפשרו פרישה וקיפול מהירים למדי של האוהל, כיום ישנם דגמים חכמים המבוססים על הרכבה מהירה של הקונסטרוקציה עצמה, ועל שילוב בד האוהל בקונסטרוקציה בצורה מהירה, כך שבסך הכל, כל תהליך ההרכבה והפירוק הופכים להיות קלים הרבה יותר ומהירים הרבה יותר.

הדוגמא הקלאסית לדגמים חדשים אלה הם אותם אוהלים קטנים ועגולים, אוהלי איגלו שהקונסטרוקציה שלהם מבוססת למעשה על שני מוטות גמישים ופריקים שניתן להרכיבם ולפרקם בתוך שניות בודדות.

דגמים מבוקשים המוצעים בכל חנויות הציוד לקמפינג את בד האוהל אין צורך להלביש על גבי הקונסטרוקציה אלא פשוט להשחיל את מוטות הקונסטרוקציה בתוך שרוול ייעודי בבד האוהל, ובאבכה אחת האוהל עומד על תילו.

כאמור, כיום נחשבים דגמים אלה לדגמים סטנדרטיים הנדרשים על ידי מרבית הלקוחות, ולכן הם זמינים בכל החנויות המציעות ציוד לקמפינג. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים אוהלים גדולים ומשפחתיים במרבית המקרים, דגמים אלה ידרשו קונסטרוקציה חזקה ועמידה יותר שבדרך כלל בלתי אפשרי להפוך אותם למודולריים, כאלה שניתן לפרוש ולקפל במהירות.

קבלו ייעוץ מקצועי בחנות עצמה בכל מקרה, לפני שאתם בוחרים את האוהל שלכם אתם רוצים להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את התחום היטב, ולא מדובר על איש מקצוע חיצוני שעליכם לשלם לו, אלא על אותם אנשי מכירות בחנויות הציוד לקמפינג שיכולים לתת לכם את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה. מומלץ לבדוק במספר חנויות ולקבל מספר חוות דעת לפני שמתחילים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: