דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

ארון קיר הדברים החשובים באמת!!!

קישור: ארון קיר   מספר צפיות: 1056   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 24/02/2016 15:04:11

אפשר להגיד מזל טוב קיבלתם את המפתח לדירה החדשה אבל עדיין חסרים מספר דברים שיאפשרו התאקלמות ונוחיות בדירה, ארון קיר הוא אחד הדברים שעליהם חשוב להקפיד בטרם הזמנת נגר.

ארון קיר תכנון ראשוני

מדוע כה חשוב להקפיד על תכנון ראשוני? מדוע חשוב לפנות לנגר מקצועי המתמחה בייצור ארונות קיר?
יתכן וזה נשמע מופרך נגר המתמחה בייצור ארונות קיר מה מתמחה איזה התמחות אך דעו לכם שתכנון ארון קיר אינו פשוט ודורש ידע וניסיון, ארון קיר שלא תוכנן בהמשך יהפך לארון קיר לא מנוצל.

תכנון ראשוני של ארון קיר אצל נגר מקצועי יעשה בעזרת תוכנת מחשב תלת מימד המדמה את שטח הנישה לארון הקיר בשטח זה יתוכנן ארון הקיר בתוכנה ויאפשר חלוקה נכונה של מגירות, מדפים, קולבים ותאים נוספים, בתוכנה ניתן לקבל מידות מדוייקות לכל חלק בארון ולהתאים את בניית הארון לפי צורכי הלקוח תכנון קפני ראשוני חשוב מאוד ויסייע ללקוח לקבל ארון קיר המתאים לצורכיו באופן מושלם ללא שטחים מתים שאינם מנוצלים.

ארונות קיר הסוגים הקיימים:

בשנים האחרונות ארונות קיר הפכו למוצר עיצובי מדהים עם התפתחות הטכנולוגיה האפשריויות הניתנות לייצור ארונות קיר מעוצבים הפכה קלה מהירה ואיכותית ניתן לראות ארונות קיר המשלבים זכוכיות מודפסות באיכות גבוהה במדפסות דיגיטליות שולחניות שילוב זכוכיות מודפסות נעשה בעיקר בארונות הזזה המאפשר דלתות מודפסות לפי דרישת הלקוח, ניתן לראות ארונות הזזה מודפסים בשלב סגנונות תמונות של פרחים, בניינים, ערים ותמונות נוספות.

ארון קיר מיועד לשמש לשנים רבות לכן חשוב להקפיד על שימוש בחומרים איכותיים בדרך כלל רוב הארונות מיוצרים מעץ "סנדויץ", עץ איכותי עמיד לשנים רבות דלתות הארון מיוצרות מחומרים שונים כמו MDF וחומרים נוספים חשוב להקפיד על הגבהת הארון מהריצפה וזאת בכדי למנוע גישה של מיים לעץ בארון ניתן לשלב פרופילי אלומיניום למניעת מגע של מיים.

בחירת ארון קיר אינה פשוטה אך בעזרת נגר מקצועי המתמחה בייצור ארונות קיר תוכלו להפוך את הבחירה לקלה טובה ומהירה פנו לנגר מקצועי לקבלת הצעת מחיר לארון קיר בידקו מספר הצעות מחיר השוו ופנו לחברה הטובה ביותר.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

ארון קיר, ארונות קיר, ייצור ארון קיר

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: