דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

חידושי מנעולים בתל אביב

קישור: מנעולן בתל אביב   מספר צפיות: 986   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 19/02/2016 13:08:13

לא משנה אם אלו האופניים או האופנוע, הקטנוע שלנו או כל כלי רכב אחר – מנעולים איכותיים הם הדרך היחידה לשמור על כלי הרכב שלנו מפני גניבה ואובדן של רכוש יקר. נכון הדבר גם בנוגע לשמירה על דירה או מחסן שלנו – רק מנעולים איכותיים יכולים להעניק לנו ביטחון בשמירה על רכושנו.

בשל העלייה בתחכום של הפורצים והגונבים וכן בשל מספר גניבות האופניים והקטנועים הגבוה בתל אביב, ניתן למצוא כיום לא מעט דגמים וסוגים, טכניקות ושיטות הפעלה שלא היו קיימים כמה שנים קודם לכן. המעוניינים להבטיח את עצמם במידת הבטחון המקסימלית יוכלו להתעדכן בכל עת במגוון סוגים חדשניים של מנעולים בתל אביב והאזור.

מנעול בשלט רחוק

אם בעבר הכרנו את מנעולי הרכבים המופעלים בשלט רחוק, כיום ניתן למצוא גם מנעולים לאופניים ולאופנועים המופעלים באמצעות שלט. מנעולים בשלט רחוק נתפסים כאמינים ומאפשרים לשלוט במצב האופניים גם ממרחק של מאות מטרים ולפעמים אף יותר. תוכלו לוודא כי האופניים שלכם עודם במקום מבלי להתקרב אליהם או לחזור לבדוק את מיקומם.

מנעול מופעל מהפלאפון לא רוצים להיסחב עם שלט לכל מקום? אין בעיה.

מגוון רחב של מנעולים בתל אביב עומדים לרשותכם ומאפשרים לכם לתפעל את מנעול האופניים או האופנוע שלכם ישירות ממכשיר הסמארטפון.

מבלי להתעכב על חיפוש המנעול, מבלי להתאמץ לסחוב אותו אתכם לכל מקום – תפעול המנעול על ידי הפלאפון מעניק חופש תנועה ונוחות תפעול בתנאים מפנקים. מנעול המופעל באמצעות האינטרנט כבר אמרו שרשת האינטרנט עוד תשתלט על העולם, אבל סביר להניח שלא ידעו עד כמה.

קומץ קטן של מנעולים בתל אביב מוצע לתפעול על ידי רשת האינטרנט ובהתחברות אליה דרך הסמארטפון או דרך מחשב נייח.

בדרך זו ניתן לתפעל את המכשיר מכל מקום בו נמצאים ויש קליטה תוך מספר דקות.

כאשר הדלת אינה נפתחת ואתם זקוקים לחילוץ בעל העסק המתאים למשימה הוא מנעולן או בשמו הנוסף פורץ מנעולים, מנעולן יגיע למקום האירוע יפרוץ את מנעול הדלת ויחלץ אתכם בכל יום ושעה, מנעולן הוא אדם שעבר הכשרה כטכנאי מנעולים וביכולתו להתמודד עם מנעולים מסוגים שונים.

שירות מנעולן בתל אביב כוללים:
פריצת רכבים ושכפול שלטים, פריצת דלת והחלפת מנעול/ , יצירת מפתח חדש לאחר שבר או אובדן, החלפת מנעולים מכל הסוגים והוספת אמצעי מיגון חדשים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

מנעולן בתל אביב, מנעולנים בתל אביב, פורץ מנעולים תל אביבי

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: