דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

השכרת רכב גדול והשכרת רכב הובלה

קישור: פורטל השכרת רכב   מספר צפיות: 1327   כותב: baraklv

תאריך פרסום: 18/02/2016 14:25:38

השכרת רכב גדול והשכרת רכב הובלה
לעתים מתעורר הצורך בשימוש ברכב גדול או ברכב הובלה, בין אם השימוש הוא פרטי או מסחרי. שימוש פרטי יכול להיות לצורך העברת חפצים כבדים או דירה, ושימוש מסחרי יכולה להיות להעברת סחורה באופן חד פעמי או שוטף. השכרת רכב הובלה עם כמות רבה של מקום וכוח סוס מהווה פתרון מעולה במקרים אלה. בין אפשרויות ההשכרה ניתן למצוא את האפשרות לשכור רכב אחד או כמה, ולתקופת זמן המוגדרת מראש על ידי הלקוח בהתאם לצרכיו.

סוגי כלי רכב

כלי רכב גדולים ורכבי הובלה מהווים קטגוריה שמכילה בתוכה מגוון גדול של סוגים, בין אם זה טנדרים, מיני ואנים או רכבים מסחריים לסוגיהם. הם מתחלקים לקטגוריות בעיקר לפי גודלם והמשקל הכולל המותר לנשיאה. מאפיינים נפוצים נוספים הם כמות כוחות הסוס של הרכב, מטען פתוח או סגור וכמות המושבים, חשוב לציין שעל פי חוק אם ברכב מעל ל-8 מושבים יש צורך ברישיון אוטובוס זעיר או אוטובוס.

תנאים מיוחדים לנהג על רכב גדול (שמוגדר רכב ציבורי)

תנאים מיוחדים הקשורים להגדרת החוק לצורך קבלת רישיון לנהיגה ברכב ציבורי, הם שהנהג יהיה תושב הארץ שגילו מעל 21 בעל מינימום 8 שנות לימוד אשר לו רישיון נהיגה לרכב פרטי או משא לפחות שנתיים. כמו כן, עליו לעבור קורס לנהגי רכב ציבורי של משרד התחבורה ועמידה במבחן נהיגה עיוני ומעשי, בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) ושלא יהיה כל רישום פלילי או תעבורתיבעברו.

דוגמאות לכלי רכב גדולים ולרכבי הובלה:

● מסחריות קטנות – בין המסחריות הקטנות ניתן למנות את פיאט פיורינו ופיאט קובו, טנדרונים כגון ניסאן NV200, סיטרואן ברלינגו ורנו קנגו.

● ואנים – בין הוואנים המסחריים הגדולים יותר ניתן למנות את אופל ויוארו, יונדאי i800, סיטרואן ג'מפי ורנו טראפיק.

● מסחריות גדולות – בין המסחריות הגדולות ניתן למנות את מרצדס ספרינטר, פיג'ו בוקסר, פיאט דוקטו, פורט טרנזיט ושברולט סוואנה. דוגמאות אלו מהוות רק חלק ממגוון רחב הניתן להתאמה לצרכי הלקוח.

מחירים ותנאים נוספים

השכרת ואן – השכרת ואן ליום תנוע בין 300 ל-700 ש''ח ואילו השכרת מיני ואן תנוע בין 250-600 ש''ח ליום, עבור השכרה סופי שבוע טווח המחירים לוואן ינוע בין 700 ל-1600 ש"ח.

השכרת ג'יפ או רכב שטח – השכרה זו יכולה לנוע בין 700 ל-1100 ש"ח ליום, ו-1100-1900 ש''ח לסוף שבוע, ו-3000-5000 ש"ח יעלה לשכור לשבוע מלא.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
פורטל השכרת רכב

http://xn--4dbbak9aa7etaaedo.com/%D7%94%D7%A9%D7%9B%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: