דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

אל תתפשרו על שיפוץ מקצועי

קישור: שיפוץ מקצועי   מספר צפיות: 1055   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 15/02/2016 14:28:31

על לקיחת איש המקצוע ויש להבין כי זהו המשתנה החשוב ביותר להצלחת השיפוץ. שיפוצניק חובבן הגם שיכול לעלות פחות כסף יכול להוביל לכך שבסיום השיפוץ עבודתו תגרום לנו להוצאה כספית גדולה ומיותרת בכדי שנצטרך לתקן את נזקיו.

לא רק זאת אלא ששיפוץ גרוע יכול גם להוביל לפגיעה בעיצוב הבית ובמראהו מה שיגרום לנו למועקה נפשית רבה ונצטרך להעסיק שיפוצניק חדש ולהתחיל את כל התהליך מההתחלה.

כיצד נבטיח כי נזכה לשיפוץ מקצועי? בכדי להבטיח כי השיפוץ שייעשה הוא אכן מקצועי אנו חייבים לוודא כי השיפוצניק אותו לקחנו אינו חובבן והוא יודע את עבודתו. לצורך כך הדבר הראשון שעלינו להבין הוא לא לפחד לשאול שאלות את השיפוצניק.

על השאלות לכלול בין היתר שאלות הנוגעות להכשרתו כשיפוצניק מהו ניסיונו והאם יש מקומות שבהם נוכל לראות את עבודותיו הקודמות של השיפוצניק.

התרשמות ראשונית יכולה להשתנות אך יש לה משמעות ואנו יכולים לסמוך עליה פעמים רבות וכך גם בעת בחירת השיפוצניק. דבר נוסף אותו ניתן לעשות בכדי לוודא את איכותו של השיפוצניק הוא לבקש ממנו תעודת קבלן מורשה אשר אמורה להעיד על ניסיונו ועל מקצועיותו הרבה.

נגמר השיפוץ, כיצד אנו יודעים אם הוא היה מקצועי? לאחר סיום השיפוץ רובנו רוצים לדעת האם הוא היה מקצועי והאם רמת הגימור היא טובה ואיכותית. התשובה לכך שאין טוב ממראה עיניים בכדי לדעת האם השיפוץ הוא מקצועי והאם הוא נעשה בטוב טעם. לאחר סיום השיפוץ ועוד במהלכו תוכלו להבין את הכיוון אליו הולך השיפוץ ותראו האם הוא עומד בציפיותיכם. אך אם רק בסופו של יום תבינו האם השיפוץ אינו מקצועי, הרי שאל תאמרו נואש ותדרשו מהשיפוצניק לבוא ולתקן את פגמיו וכשליו.

בכדי להבטיח כי נקבל שיפוץ מקצועי יש לבחון את השיפוצניק לפני תחילת העבודה, במהלכה וגם בסיומה, אל תוותרו על אף שלב ותזכו לשיפוץ הטוב ביותר.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שיפוץ מקצועי, שיפוצניק מקצועי, שיפוצניק טוב

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: