דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

עינית דיגיטאלית – הפיתרון שישדרג את רמת האבטחה של דירתנו

קישור: אלי מנעולים   מספר צפיות: 980   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 15/02/2016 07:24:18

ראשית, נסביר מהי בכלל עינית דיגיטאלית. עינית דיגיטאלית היא התקן שמורכב על העינית הקיימת מבלי הצורך לבצע קידוח נוסף או לשנות משהו בדלת.

ההתקן מחובר למסך קטן בערך בגודל 3.5 אינץ' אשר מוצמד לדלת מצידה הפנימי, מעין מסך טלוויזיה קטן שדרכו משדרת המצלמה שבעינית. באמצעות מסך הטלוויזיה הזעיר אנו יכולים לצפות באנשים העומדים על מפתן דלתנו בלי הפעולה המוכרת כל כך של הצמדת העין לעינית.

העינית מצלמת גם בחושך באמצעות טכנולוגיה של אינפרא- אדום, כך שאנו יכולים לעקוב אחר הקורה בסמוך לצידה החיצוני של דלתנו גם כשהאור בחדר המדרגות איננו פועל, יתרון אדיר.

הם היתרונות שבהתקנת עינית דיגיטאלית? התקנת עינית דיגיטאלית טומנת בחובה יתרונות רבים.

אם מתגוררים בדירה ילדים קטנים, הרי שהם לא מגיעים לעינית בכוחות עצמם. העינית הדיגיטאלית מאפשרת גם להם לראות מי דופק בדלת. במידה וההורים אינם נמצאים בבית, זוהי פונקציה חשובה מאין כמוהה המאפשרת שליטה באנשים שנכנסים כשאין בבית מבוגר אחראי.

בנוסף, העינית הדיגיטאלית מכילה בתוכה גם כרטיס זיכרון, כך אנו יכולים להחזיקבתיעוד של המתרחש מצידה החיצוני של דלתנו. במידת הצורך ניתן לצפות בכרטיס הזיכרון ולנסות להתחקות אחר אנשים חשודים. אחרי פריצה לדירתנו חס וחלילה, נוכל להשתמש בעינית הדיגיטאלית על מנת לנסות להוציא משם ראיות עבור המשטרה.

במה כרוכים התקנה ותפעול של עינית דיגיטאלית?

התקנת עינית דיגיטאלית היא הליך פשוט ושכיח מאוד בשנים האחרונות. התקנת עינית דיגיטאלית נעשית בידי מנעולנים מוסמכים ולא אורכת זמן רב. עלותה, כמה מאות שקלים בלבד, היא לא גבוהה ומשתלמת לאין ערוך לאור היתרונות והפונקציות החשובות שזו מאפשרת. תפעול עינית דיגיטאלית הוא פשוט מאוד, היא פועלת בעזרת שתי בטריות מגודל AA, שהחלפתן פשוטה.

לסיכום להתקנת עינית דיגיטאלית יתרונות רבים המסייעים לנו בהגברת רמת האבטחה ותחושת הביטחון האישית. התקנת עינית דיגיטאלית היא הליך פשוט. כמו כן, עלותה של עינית דיגיטאלית לא גבוהה, ותפעולה נוח.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

מנעולן מקצועי, אלי מנעולים, החלפת עינית דיגיטלית, עינית דיגיטלית לדלת

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: