דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

השבחת נכס לאחר שיפוץ – הצד הכלכלי של השיפוץ

קישור: שיפוצים   מספר צפיות: 925   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 14/02/2016 12:01:34

ההשבחה שמגיעה בעקבות השיפוץ מובילה לרווח כלכלי שאין להתעלם ממנו ובמקרים מסוימים הוא יכול להוות את הסיבה שלשלמה עושים את השיפוץ. לכן כאשר אנו שוקלים האם לבצע שיפוץ או לא אחד הדברים אותם אנו צריכים לבחון מקרוב הוא מה תהיה עלות ההשבחה שנזכה לה.

זכרו להסתכל על שורת הרווח הסופית שורת הרווח הסופית היא למעשה המשתנה הכלכלי החשוב ביותר ויש להסתכל עליה בכל פעולה כלכלית שאנו עורכים ומבצעים.

מצב עניינים זה אינו שונה גם כאשר אנו שוקלים האם לבצע שיפוץ, לכן אין לבחון רק את השאלה כמה יעלה נו לבצע שיפוץ אלא גם כמה כסף נרוויח כתוצאה ממנו ובכמה הנכס שלנו יעלה. כמובן שככל ששורת הרווח גדולה יותר כך משתלם יותר לבצע את השיפוץ, עם זאת יתכן ואנו כה זקוקים לשיפוץ שגם במחיר של הפסד כספי נסכים לבצעו. רק לאחר שנשווה בין עלות השיפוץ לעלייה ולהשבחה של הנכס נוכל להחליט האם לבצע את השיפוץ.

שיפוץ איכותי השבחה גבוהה יותר בכדי לוודא כי ההשבחה שלנו היא הטובה ביותר ובכדי שנזכה לשורת הרווח הסופית הגדולה ביותר עלינו להקפיד על מספר גורמים. אך נראה כי הגורם החשוב ביותר שבעקבותיו נבטיח את שווי ההשבחה הוא איכות השיפוץ ומקצועיותו, ככל שהשיפוץ יתבצע בצורה טובה יותר כך השווי של הנכס יעלה.

בכדי שאכן השיפוץ יהיה איכותי הרי שישנה חובה להבטיח את מקצועיותו של השיפוצניק המבצע ולדאוג לכך שהוא יהיה טוב ואיכותי. בכדי לוודא את איכותו של השיפוצניק אנו יכולים להסתכל על עבודות קודמות שהוא ביצע ולבקש המלצות ממכרים וחברים אשר עבדו עימו בעבר.

זכרו, מקצועיות של השיפוצניק משפיעה בסופו של יום על שווי הנכס לאחר השבחתו ומכאן החשיבות הגדולה של בחירה נכונה של שיפוצניק

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שיפוץ נכס, שיפוצים, עבודות גבס

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: