דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

זמר לאירועים קטנים

  מספר צפיות: 1111   כותב: smolikabir

תאריך פרסום: 14/02/2016 11:29:37

אחרי הכול לחלק מאתנו יש קבוצה די צנועה של אנשים להזמין למסיבה מסוימת ולחלק אחר יש המון אורחים שיוזמנו להפקה ענקית. בהתאם לכך אנו צריכים להבין עד כמה חשוב ליצור התאמה להיקף האירוע אם אנו מדברים על הזמנה של זמר שיופיע.

בכל הקשור לאירועים קטנים, הרי שחשוב להזמין את מי שמתמחה בשירה אל מול קהל בהיקף קטן יחסית שמאוד מעוניין להיות קרוב לזמר וליהנות מהשירה בצורה חווייתית יותר. כך, בחירה של זמר לאירועים קטנים צריכה להיעשות בחוכמה לאור הדברים הנ"ל כדי שהאירוע יהיה מוצלח במיוחד בחלק המוסיקלי.

בחירת הסגנון שמתאים למשתתפי האירוע במיוחד כשאנו מדברים על אירועים קטנים, הרי שקל להבין כיצד יכולה להיות חבורה של אנשים מאותו רקע וכמעט עם אותה העדפה מוסיקלית שירצו לשמוע בדיוק את אותם שירים. כלומר שחלק מהמשימה למצוא זמר לאירועים קטנים היא כזו שקשורה להבנה כי עליו לעמוד בסגנון המוסיקה והשירה שיעשו טוב לחבר'ה.

מאחר ובישראל אנו רואים כיצד יש מגוון סגנונות כדי שכל אחד ייהנה מהמוסיקה שהוא אוהב, הרי שמציאת זמר לאירועים קטנים שייטיב להשמיע את קולו בשירה מזרחית, רומנית, ארצישראלית או כל סגנון אחר, היא זו שתאפשר לכל מי שמגיע לאירוע המצומצם ליהנות מכל שיר שישמע ולהחמיא על בחירה נכונה של הזמר.

שימת דגש על בקשות מיוחדות כמעט בכל אירוע אנו יכולים לזהות אנשים שרוצים לשמוע איזה שיר מיוחד שהם מאוד אוהבים. זאת לעתים כי שיר כלשהו מזכיר להם חוויה מיוחדת או תקופה יפה מהעבר. כך או כך, זמר מקצועי שמגיע לאירועים קטנים צריך להיות מוכן עוד יותר לבקשות מיוחדות כאלה שיגיעו מחבורה נחמדה שחוגגת לה יחדיו.

היכולת של זמר לאירועים קטנים לעשות גם את המחווה החשובה ולהקדיש שיר למישהו או למישהי מהחוגגים באירוע קטן, היא כזו שיכולה לענג מאוד את החוגגים כולם ולהעניק הרגשה שמישהו באמת מיוחד מעביר את הצד המוסיקלי של האירוע. כך גם דבר קטן כמו היענות לבקשה לגבי שיר עושה דבר גדול באירוע.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
רנסאנס אירועים - שמוליק אביר

www.abir-prod.com

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: