דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

זמר למסיבות שנות 60 - 70

  מספר צפיות: 998   כותב: smolikabir

תאריך פרסום: 14/02/2016 11:20:56

אלו שהיו צעירים בתקופה הזו והיום חוגגים אירוע משמח ישמחו להכיר זמר למסיבות שנות 60 - 70 שיעשה את העבודה, כמו שאומרים.

מי שבאמת יכול לעשות את העבודה ולהציע תפריט מוסיקלי, אם נגדיר זאת כך, אותנטי שמזכיר את השנים הסוערות מהעבר, הוא בעיקר כזה שחווה בעצמו את המוסיקה המשובחת של אז. אך אם מוצאים זמר צעיר שהתעקש להכיר את שירי התקופה של פעם ומצליח להפליא בביצועיו, הרי שהדבר טוב גם כן.

משירי אסקימו לימון ועד דיסקו של סוף שנות ה-70 השירים של שנות ה-60 וה-70 הציגו מגוון רחב מאוד של להיטים שחלקם היו שייכים לסרטים גדולים וחלקם היו כאלו שפוצצו את רחבות הריקודים בעולם. בין אם מדובר על סרטי אסקימו לימון הישראלים שהיו מעוטרים בשירי שנות ה-60 ובין אם מדובר על תקופת מסיבות הדיסקו של שנות ה-70, זמר למסיבות שנות 60 - 70 שמכיר את כל אלה ייתן הופעה מדהימה.

אחרי הכול, יש קהלים שונים שחוגגים מסיבות שונות בכל רחבי ישראל. אם מדובר על בני גיל שרקדו במועדונים שונים את שירי התקופה הנ"ל, הרי שזה כלל לא מפתיע לראות כיצד הם מחפשים זמר למסיבות שנות 60 - 70 שיזכיר להם נשכחות, יעשה להם טוב על הלב, ויגרום להם לנסות ולרקוד ממש כמו פעם.

הנאה צרופה לחתך גיל מיוחד מאוד יפה לראות עד כמה אלו שמכירים היטב את השירים המיוחדים של שנות ה-60 וה-70 ואת המקצבים שהיו מוכרים במדינות רבות בעולם המודרני, שמחים לשיר כל מילה עם זמר שמגיע להופיע במסיבה בעלת אפיון מיוחד. מסיבת נושא כזו שמציגה שנים מרתקות כל כך מבחינה מוסיקלית יכולה לעשות רק טוב לכל מי שמשתתף בה.

במיוחד חתך הגילאים שאליהם מדברת המוסיקה הישנה הזאת יכולים להרגיש כיצד הם נהנים הנאה צרופה מכל רגע בשירתו של זמר למסיבות שנות 60 - 70. אין ספק שמסיבה כזו יכולה להיות מוצלחת מאוד אם בוחרים את הזמר הנכון, כך שכל מי שיהיה בה ישמח לפרגן על מוסיקה שאליה התגעגע רבות.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
רנסאנס אירועים - שמוליק אביר

www.abir-prod.com

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: