דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

זמרים לאירועים

  מספר צפיות: 1038   כותב: smolikabir

תאריך פרסום: 13/02/2016 07:03:52

כמעט כולנו מכירים אנשים שניסו את מזלם בתכניות כאלה, וחלקם אף זכה להצלחה רבה. הדבר קשור גם להיצע של זמרים לאירועים שמציג היום מבחר גדול ברמות איכות שונות של זמרים בישראל.

כל מי שמתכוון להפיק אירוע (בין אם עבורו ובין אם עבור אנשים אחרים), מאוד מעוניין לזהות את הרמה של הזמר שמולו. מאחר ויש היצע גדול כל כך של פליטי תכניות טלוויזיה, של זמרים מקצועיים עם ותק מסוים, ושל אנשים שלמדו שירה ומשחק במקומות שונים, הרי שיש בהחלט לבצע בדיקה נאותה בטרם מחליטים סופית מי יהיה הזמר שיוזמן להופיע באירוע.

בין הבטחות למציאות בשטח בל נשכח כי חלק גדול מהזמרים שמוצעים היום לציבור הרחב הם כאלו שמיוצגים בצורה קפדנית ע"י אמרגנים ומפיקים שונים. הדבר אומר שאת הבדיקה לגבי איכות הזמר יש לבצע לעתים לא רק מול הזמר עצמו אלא גם אל מול מי שמייצג אותו. כך קורה שאמרגן אחד מייצג מספר זמרים לאירועים כשלכל זמר יש את הסגנון ואת היכולות המקצועיות שלו.

כל הרעיון הוא לבדוק (בין אם מדובר על האמן עצמו ובין אם מדובר על האמרגן שלו) שאין הבדל בין ההבטחות לגבי יכולותיו של זמר מסוים ובין ההופעה שהוא יכול לתת. אחרי הכול, זמרים לאירועים מאוד רוצים לקדם את עצמם על פני אחרים שמתחרים בהם, ולכן רק זיהוי של רמה אמיתית וגבוהה של זמר מסוים יכולה לסייע רבות בהזמנה של מי שמקיים את ההבטחה למופע מוסיקלי משובח.

תיאום ציפיות לפני כל אירוע יש עוד כמה נקודות בהן יש לעסוק אם רוצים להגדיל את הסיכוי למציאה של זמר מצוין לאירוע הקרוב. בין אם מדובר על יום הולדת לאדם מבוגר או למסיבה רועשת של אדם צעיר, הרי שחשוב מאוד לעבוד על תיאום ציפיות בין הזמר, ולעתים גם מול האמרגן שלו, כאמור. כך אפשר להבין במדויק כיצד ייראה האירוע מבחינה מוסיקלית.

אלו שמגיעים לחגוג עם אדם מסוים או לקחת חלק באירוע חברה למשל, רוצים להיות בטוחים שהם הולכים ליהנות ולא להרגיש כיצד הם סתם מעבירים את זמנם. לכן לגבי זמרים לאירועים חשוב מאוד לעבוד עם מי שכבר נבדק בפועל ונמצא ככזה שיודע לעשות שמח. כך יודעים למה לצפות וכך לא מתאכזבים חלילה, אלא נהנים מאוד.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
רנסאנס אירועים - שמוליק אביר

www.abir-prod.com

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: