דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

יום הולדת 50

  מספר צפיות: 962   כותב: smolikabir

תאריך פרסום: 13/02/2016 07:00:43

בשנים מסוימות בחיים אנו מחליפים קידומת בגיל שלנו, אך כשמדובר על גיל 50 זהו עניין רציני יותר מאחר ומדובר בגיל בו אפשר להסתכל אחורה ולהביט על כל כך הרבה דברים יפים שאדם מסוים הספיק לעשות, כשלא שוכחים גם להביט קדימה לגילאים מופלגים יותר.

אין ספק שברגע שמגיעים לגיל יפה כל כך, יום הולדת 50 הוא כזה שצריך לחגוג אותו. בגיל כזה יכול כל אחד לשמוח עם מספר לא מבוטל של חברים ולהרגיש כיצד מדובר על מספר שעות של הנאה ושל פרגון מצדם של אנשים יקרים. חגיגה מצוינת כזו יכולה להיות מלווה במי שיודע לשיר ולהציג מופע מוסיקלי משמח שכולם ישמחו לקחת בו חלק.

בוחרים במי שינעים את האווירה יצירה של אווירה טוב במסגרת של מסיבת יום הולדת היא דבר חשוב בין אם מדובר על מסיבה של אדם צעיר ובין אם מדובר על חגיגה של אדם בוגר יותר. לכן חשוב מאוד לחשוב על אלמנט שייצור אווירה נעימה ויאפשר לכולם לא רק לדבר אחד עם השני אלא גם לשיר ואף לרקוד. כך אנו יכולים להבין עד כמה יום הולדת 50 מוביל למסיבה נהדרת עבור כולם.

מסיבה היא לא אירוע שמישהו רוצה שייזכר כשגרתי, ולכן יפה לראות כיצד חיפוש אחר אטרקציה נחמדה או זמר אירועים, יכול להביא לכך שהמסיבה לא תביא לאדישות מצדם של המשתתפים. עבור כל מי שחוגג יום הולדת 50 זמר מצוין שמכיר היטב את הסגנון של משתתפי האירוע, הוא זה שירתק את כולם ויאפשר לכל אחד לקחת חלק בחגיגה שלא רוצים שהיא תיגמר.

כשכולם מוחאים כפיים או קמים לרקוד יש דרכים שונות בהן מי שמציג מופע מוסיקלי לחוגגים ביום הולדת של אדם בן 50, מפעיל את הקהל שלו. לרוב, כשאנו מדברים על זמר, אנו חושבים כי מדובר על מי שישיר בקולו היפה ויגרום לאחרים להאזין לו. אך לא תמיד מדובר על מופע חד כיווני כזה, אם נגדיר זאת כך, אלא על הפעלה רחבה יותר של הקהל כדי שהשמחה תהיה גדולה יותר.

בזמן עריכת מסיבה של יום הולדת 50 לגבר או לאישה, אפשר לראות כיצד זמר מוצלח הוא כזה שיגרום במהירות רבה לכל החוגגים למחוא איתו כפיים (ולא רק למחוא לו כפיים אחרי כל שיר), לקום ולרקוד לצלילי שיריו, וכמובן גם לשיר איתו את הפזמונים המוכרים של השירים. כך מדובר על חוויה שתשמח הן את חתן או כלת היום הולדת והן את המוזמנים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
רנסאנס אירועים - שמוליק אביר

www.abir-prod.com

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: