דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

האם כדאי לעשות בית חכם? עצות מעשיות.

קישור: gal-engineers.co.il   מספר צפיות: 1013   כותב: galengineers

תאריך פרסום: 08/02/2016 17:55:47

מדוע חשוב לדון בנושא זה? הסיבה היא, שבחישוב פשוט של עלות מול תועלת ניתן לראות בבירור כי לטווח הארוך החיסכון בעלויות החשמל מכסות את ההשקעה ואף מובילות לרווח נקי של הלקוח.

מחיר מערכת בית חכם ירד במהלך 3 השנים האחרונות ועומד כיום על כמחצית ממחירו מה שמעלה את אטרקטיביות החשמל החכם. בית חכם הינו למעשה מערכת שליטה חכמה בתצרוכת החשמל, מה שלמעשה משנה את הצורה בה מנוהל משק האנרגיה הביתי.

בית חכם, הינו תהליך של שליטה על מכלול המכשירים הטכנולוגיים והחשמליים בבית בצורה ידידותית ופשוטה. בשנים האחרונות, הטכנולוגיה ומוצריה השונים תופסים מקום נרחב בחיי היום יום שלנו עד למצב בו איננו שולטים בכל השינויים, העדכונים והמתגים המפוזרים אצלנו בבית ובמשרד. בית חכם אמור לעזור לנו להתגבר על מכשולים אלה ואף למצות עד תום את האפשרויות הטמונות בהן, כגון חיסכון בעליות החשמל.

על תכנון בית חכם ניתן לקרוא כאן האפשרות להיות מעודכן כאשר אנו בחלק מסוים של הבית ולאו דווקא ליד מרכזיית האזעקה או אפילו דרך הסלולרי מהעבודה משנה את הרגשת הביטחון בבית. הנוחות הנגזרת מהתקנת בית חכם מורגשת במספר מישורים. הדגש העיקרי הוא היכולת לשלוט במכשירים שונים מכל אזור בבית. כגון: מיזוג, מוסיקה, תאורה, קולנוע ביתי וכו'. כיום עלינו להגיע לאזורים שונים בבית כדי לכוון או להפעיל מכשירים אלה. פיקוד של בית חכם יאפשר לנו לעשות זאת ע"י שלט חכם אחד ואף להתאים את התאורה למצב סרט, או למצב אירוח, לבסוף, שליטה ובקרה היא האפשרות לנהל את התפעול הביתי בצורה מוסדרת ומבוקרת. ניתן להתאים את כלל התפעול הביתי לאופן המחייה במרחב. גל מהנדסים תכנון וייעוץ חשמל מתקדם, הכתובת לתכנון החשמל בבית.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: