דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

שכפול מפתח לרכב על ידי מנעולן מקצועי

  מספר צפיות: 345   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 20/07/2018 12:24:32

שכפול מפתח לרכב חייב להיות על ידי מנעולן מקצועי המורשה לעסוק בתחום.

בעידן שלנו יש לא מעט פריצות לרכבים ושירות אמין הנו העניין החשוב ביותר באותו רגע.

מנעולנים מורשים וחברות שירותי פריצה מספקים שירותי חילוץ ושכפול מפתחות לרכב מכל סוג.

שכפול ושחזור מפתחות לרכבים דורש בעל מקצוע אמין ומוסמך לשירותי פריצה. כאשר אנחנו מגלים שפרצו לנו את הרכב אנו נתקפים בהלה ומשתתקים למספר רגעים , סיטואוציה לא נעימה אשר עלולה לגרום לנו לחוסר שיקול דעת תוך שאנו מחפשים מה שיותר מהר את העזרה הנחוצה לנו ברגעים סוערים מלאי פחד כאלה.

לפני שמזמינים שכפול מפתח לרכב

חשוב להירגע לפני לפעול ולשים לב למספר נתונים חשובים לא פחות שלא ניפול מהפח אל הפחת ונהפוך מקורבן של פריצה לקורבן של סחיטה על ידי מנעולן יקרן ולא מקצועי שינצל את רגעי המצוקה שלנו ובמקום לסייע במקצועיות ינהג בחוסר רגישות ויגבה מאיתנו סכום מופקע על שכפול מפתח חדש לרכב הפרוץ.

לכן מומלץ להחזיק מספר נייד של מנעולן אשר רשום באיגוד המנעולנים בישראל ומורשה לעיסוק במקצוע הפריצה ולביצוע עבודות מסוג זה.

ישנם לא מעט מנעולנים לא מורשים המספקים שירותי פריצה וחילוץ שכפול מפתחות לרכבים ובהחלט עוברים על החוק ללא בעיה מספקים שירותים לא מקצועיים ממציאים בעיות ואף מרמים את הלקוחות שיכולים להתבלבל ולא לשים לנתונים פשוטים ביותר, ביניהם סוג נעילת הרכב שכן חשוב לשים לב שיש שני סוגי נעילה מכנית , ונעילת וואקום - מערכת מיגון הנמצאת מאחורי המנעול ואחראית למניעת פריצה בכך שמנטרלת כל ניסיון של פתיחת דלת הרכב ללא מפתחות מקוריים, ובכל אחת מהן שיטת הפריצה שונה ומצריכה כלי פריצה שונים לצורך ביצוע העבודה.

בשני המצבים חובה שהעבודה תבוצע בכלי פריצה מיועדים לכך על ידי פורץ מנעולים מקצועי ,כמובן שאין לנסות ולבצע עבודות מסוג זה לבד או על ידי אנשי מקצוע לא מורשים ובכך להימנע מגרימת נזקים נוספים והוצאות מיותרות המגיעות לעתים אף לאלפי שקלים.

ישנם כלים ופתרונות מתקדמים למנעולנים כמו כלי פריצה וקריאת מפתחות ללא פירוק של מנעול, מכשירים המסייעים לפתיחה מהירה של רכבים, רכישת פין קוד מחברות המספקות שירותים למנעולנים , מכשירים ומכונות שכפול מתקדמות תוצרת ארה"ב, איטליה וארצות אחרות.

מנעולן רכב מקצועי מבצע שכפול מפתח ויצירת מפתחות חדשים לרכב בתוך מספר רגעים, בחברות רציניות מספקים שירותי פריצה שכפול ותיקון בציוד חדיש ומתקדם בתוך מספר דקות.

חברות שירותי פריצה ומנעולנות משכפלות מפתחות ושלטים לרכבים מכל הסוגים והדגמים ומעניקות שירותי תיקונים במעבדה משוכללת בה ניתן לבצע תיקון שלטים ומפתחות תקולים לכל רכב.

חברות שירותי פריצה יבואניות של מפתחות ושלטים לרכבים מוכרות במחירים נמוכים ללא פערי תיווך בנוסף לשירות אמין ומקצועי.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שכפול מפתח לרכב, שכפול מפתחות לרכב

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: