דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

מדוע חשוב לפנות ליצרן שלטים מנוסה?

קישור: מור שלטים   מספר צפיות: 1040   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 27/01/2016 20:40:00

סוגי השלטים הקיימים: - שלטי פח שילוט הכולל מסגרת עץ או מתכת בשילוב פח ומדבקה בדרך כלל משמשים לשילוט באתרי בנייה או כשלטים זמניים היתרון בשילוט זה הוא עלותו הזולה של השלט והאפשרות לייצור בכל מידה גובה רוחב, שלט פח כולל מסגרת ניתן להעברה בקלות רבה ועמידותו לזמן ממושך, לכן קבלנים רבים עושים שימוש בשילוט מסוג זה, שלט פח כולל מסגרת מתכת עמיד לשנים רבות וניתן לראותו בצידי הדרכים בצמתים כבישים וחניונים.

- שלטים מוארים - ארגז תאורה מפח או אלומיניום הכולל אלמנטים של תאורה וחזית מעבירת אור פרספקס או יריעת פנפלקס, שלטים מוארים ניתן לראות ברחובות ראשיים מעל חנויות ועסקים, שלט מואר נראה למרחק רב, על גבי חזית הפרספקס ניתן להדביק מדבקות מודפסות מעבירות או מדבקות חתוכות, שילוט מואר קל לתחזוקה עמיד לשנים רבות. גופי תאורה הכוללים פלורסנטים או מודולים של לדים מורכבים בארגז השלט לתאורת השלט.

- אותיות בנויות אותיות אשר מיוצרות ממגוון רחב של חומרים: פרספקס, פיויסי, אלומיניום, עץ, תהליך מורכב הכולל בניית האות במספר שלבים עד לקבלת אות תלת מימד המאפשר הרכבת תאורה פנימית או חיצונית, אותיות מוארות הינן שלט יקר המבליט את העסק בצורה מעולה האותיות נראות למרחק רב, ניתן לראות אותיות בנויות בעסקים רבים בחברות, מוסדות ציבוריים, רשתות אופנה ומזון גדולות, אותיות בנויות גם נקראות אותיות תלת ממד או אותיות מובלטות.

מדוע לפנות ליצרן מנוסה?

יצור שלטים מורכב וכולל ידע רב יצרן שלטים מנוסה הינו יצרן שבמהלך השנים הרבות צבר נסיון וידע בבניית כל סוגי השלטים מכיר את חומרי הייצור את הספקים ומנוסה בהתקנות שלטים, לכן חשוב מאוד לפנות ליצרן שלטים מנוסה.

בבחירת יצרן השלטים בידקו את חוות הדעת של לקוחות על עבודות אותם ביצע יצרן השלטים, בקשו לראות עבודות שבוצעו על ידו, השוו מחירים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שלטים, שילוט, שלטים מוארים, אותיות בנויות, אותיות אלומיניום, אותיות תלת מימד,

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: