דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

כמה יכולים לעלות היום לימודי אנגלית

קישור: ברליץ – בית הספר המוביל בישראל ללימוד שפות   מספר צפיות: 611   כותב: berlitz

תאריך פרסום: 13/02/2017 13:05:27

יש המון דברים שמעניינים לא מעט אנשים לגבי לימוד של שפה חשובה כמו אנגלית במוסד מסוים, אך נראה כי אחד החשובים בהם הוא זה שקשור לעלות של קורס לימודי אנגלית בישראל. אחרי הכול, לכל אדם רציני יש לא מעט הוצאות במסגרת ניהול חייו, ולכן אנו יכולים להבין מדוע אנשים שמבררים לגבי לימודי אנגלית למבוגרים או לימודי אנגלית עסקית למשל, מנסים להבין גם מה תהיה העלות של קורס מעין זה.

כמובן שיש היום במדינת ישראל לא מעט מוסדות לימוד שמציעים לימודי אנגלית ברמה כזו או אחרת, ולכן הדבר יוצר שוק, אם נגדיר זאת כך, שמציע לא רק איכויות שונות של לימוד, מתקנים ברמות כאלה ואחרות, או שיטות לימוד מיוחדות, אלא גם מנעד מחירים מסוים. כך יכול להיות שאם אנו מדברים על שיטה של לימודי אנגלית און ליין או על לימודי אנגלית לילדים, המחירים יהיו שונים בין מוסד לימוד אחד לאחר שמתחרה בו.

לימוד השפה שונה בין אדם לאדם חשוב מאוד להבין שכשאנו עוסקים בלימוד מכל סוג שהוא אנו בהחלט מזהים כיצד לכל אדם יש את היכולת שלו לספוג מידע, אם נקרא לזה כך, ולהבין את חומר הלימוד שמועבר לו. לכן זה כלל לא מוזר שגם לגבי לימודי אנגלית יכול להיות אדם שיבין כל פרט בכל שיעור ויעשה התקדמות מהירה, ויהיו כאלו שייקח להם זמן להתמודד עם לימודי אנגלית למבוגרים למשל, כך שנדרשת איתם עבודה ממושכת או מעמיקה יותר.

דברים אלו מדגישים עד כמה יש קשר בין רמת הקורס או רמת המיוחדות שלו ובין המחיר שיידרש לשלם אדם מסוים. אם מישהו צריך קורס של לימודי אנגלית עסקית, הרי שמדובר בשיעורים מורכבים יותר הכוללים מונחים מקצועיים וכיו', ולכן זה לא מפתיע שקורס כזה יכול לעלות יותר מאשר קורס אחר. כך יכולים להיות הבדלים בין קורס של לימודי אנגלית לילדים ובין לימודי אנגלית למבוגרים, והתלמידים יגלו מחירים שונים.

בדיקה מדוקדקת תביא לתשלום סביר כבר לא מעט שנים שמדינת ישראל מציגה שוק תחרותי מאוד בין אם אנו מדברים על מוצרים שנמכרים לאנשים שונים ובין אם אנו מדברים על שירותים מגוונים ורבים שמוצעים היום בהתאם לצרכים שונים ולכל דורש. גם לגבי לימודי אנגלית קל מאוד לראות כיצד כל אחד ימצא את עצמו מול מספר מסוים של מוסדות לימוד המציעים את עצמם ואת היכולות שלהם, אם נגדיר זאת כך, ברמות מחירים שונות.

זהו שוק פתוח של לימודי אנגלית בישראל ולכן מי שיברר בצורה מעמיקה ויסודית את כל הפרטים מול מוסד לימוד רציני יראה כיצד הוא יכול ליהנות הן ממחיר סביר ביותר של קורס חשוב מאוד של לימודי אנגלית עסקית והן מעלות נוחה מאוד לגבי שיטה של לימודי אנגלית און ליין למשל. כך או כך, בירור רציני יביא להבנה לגבי רמתו של מוסד הלימודים ולגבי המחיר המדויק שהוא מציע לכל קורס שמתחיל בתקופה הקרובה.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: