דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

איך לשמור על המחשב שלך מתקלות נפוצות

קישור: סופר אלקטריק   מספר צפיות: 1064   כותב: fayzak

תאריך פרסום: 22/01/2016 08:43:47

המחשב לא פועל בדיוק כשאתם זקוקים לו ביותר?

חייבים את המחשב לעבודה או ללימודים והוא קרס תחת העומס? נסו לדמיין את הסיטואציה שבה המחשב מתקלקל, אתם בעצבים, אתם בלחץ, אתם חייבים את המחשב ואל כל התחושות הללו מתווסף גם הצורך לחפש אחר איש מקצוע, לסמוך עליו שהוא יודע מה הוא עושה, לקוות שהמחיר לא יהיה מוגזם וכמובן לייחל שהתקלה אכן תסודר. את התקלה או את הלחץ שמגיע בעקבותיה אנחנו לא יכולים למנוע, אפשר להתווכח על השאלה האם זו המציאות שבחרנו לעצמנו או האם בחרו אותה בשבילנו אבל העובדות ברורות: אנחנו פשוט לא יכולים להסתדר בלי המחשב האישי שלנו. עבור רובנו המחשב מכיל הכל: תמונות, סרטונים, עבודה, מסמכים, קבצים וכמובן מעל הכל - אינטרנט. כשמכשיר החשמלי כגון מחשב מתקלקל, אנחנו רוצים תיקון מהיר ויסודי מבלי לחכות שעות בבית לטכנאי המתמחה בתיקון מחשבים.

טוב, אנחנו לא חייבים לחכות בשביל להגיע למצב שאנו צריכים טכנאי מחשבים יש כמה צעדים שאתם יכולים לעשות על מנת למנוע באחוזים ניכרים את הצורך בטכנאי מחשבים ואת עוגמת הנפש הנגרמת מאיבוד המידע.

1. חשוב להתקין אנטי וירוס, פיירוול, ותוכנות שמגינות מריגול על מנת לשמור על המחשב מתוכנות זדוניות וניסיונות הונאה

2. במחשב שולחניים אחת לתקופה של חצי שנה בערך מומלץ לנקות את האבק שמצטבר על הרכיבים הפנימיים עם מטלית יבשה. האבק גורם לבעיות רבות במחשב

3. תנו למחשב אויר - שלא יהיה צמוד מידי ולא במיקום חם מידי - המחשב חייב אוורור

4. ניקיון של המידע על המחשב על ידי סריקה ואיחוי דיסק

5. הגנה של אל פסק שבמקרה של קפיצת חשמל רכיבי המחשב לא יינזקו והמחשב יישאר דולק לזמן שיספיק עבור יציאה מסודרת.

6. גיבויים - אל תסמכו על תקינות המחשב שלכם, קחו תמיד בחשבון את התסריט שייתכן ומחר כל המידע ייעלם יש לשם כך אפשרויות מגוונות לגיבוי המידע אם זה בענן או על דיסק קשיח חיצוני.

העיקר שמידע היקר לכם יהיה בעוד מקום אחד לפחות.

תחשבו כמה זמן אתם מבזבזים כאשר אתם מגלים שהמחשב לא עובד: אתם מבזבזים זמן על חיפוש אחר איש מקצוע, על הציפייה להגעתו, על חיפוש המלצות לאיכות השירות שהוא מספק וכמובן שאי אפשר לשכוח את הזמן המבוזבז בעת ההמתנה עד לתיקון התקלה. הרבה פעמים הזמן הזה הוא זמן עבודה יקר או זמן ביצוע מטלות ללימודים שיורד לטימיון תעשו לעצמכם טובה ושמרו על המחשב שלכם.

במידה ובכל זאת קרתה תקלה וניסיתם לטפל בעצמכם ללא הצלחה ואתם צריכים טכנאי מחשבים שיטפל בבעיה. אתם מוזמנים לפנות לחברתנו. תזכרו חשוב להקפיד על כללי תחזוקה שוטפת נכונה בשביל להישמר ממפח נפש בעת תקלה.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
מעוניינים להזניק את העסק קדימה? בניית אתר אינטרנט כולל קידום במנועי החיפוש + הוספת תכנים לאתר.

www.linkbar.co.il

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: